Підлогова лампа Jupiter Classic 512PCLP з абажуром

- В наявності
- Код: 61491157
16 128 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Jupiter Classic 512Pclpł. Jupiter Classic 512Pclpł. це підлогова лампа, яка поєднує в собі елегантність і функціональність. Це не тільки джерело світла, але й важливий декоративний елемент, який змінить характер будь-якого інтер'єру. Завдяки відповідному освітленню, ви створите затишну атмосферу у своїй вітальні чи спальні, що робить цю лампу ідеальним рішенням для будь-якого приміщення. Тип і матеріал виконання. Продукт виготовлений з. високоякісного металу. , що забезпечує. довговічність. і. елегантність. Класичний стиль, підкреслений золотим оздобленням, безумовно приверне увагу і додасть...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jupiter |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 158cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 40 |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Класичний |
| Тип | З абажуром, Регульована |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 68cm мм |
- Ціна: 16 128 ₴

