Бра Maytoni Nami Mod400WL-L5W2.7K

- В наявності
- Код: 182476447
13 648 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Настінний світильник Nami MOD400WL-L5W2.7K LED 6W 2700K диск білий в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у Вашому домі. Освітлення з легкістю впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю, а її універсальна форма зробить так, що її світло створить комфортну і затишну атмосферу, що сприяє зустрічам з друзями, а також допоможе розслабитися після дня, проведеного поза домом, у спокійні вечори з близькими. Модель Nami виготовлена з практичних і міцних...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 40cm мм |
| Глибина | 8cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 40 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Марка | Maytoni |
| Матеріал | Алюміній |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Кріплення |
| Колірна температура | 2700K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 40cm мм |
- Ціна: 13 648 ₴





