Підвісний світильник Step Into Design Mini Moon золотий 100см ST8118P11GOLD19955949

- В наявності
- Код: 154227283
13 372 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Step Into Design Лампа підвісна Mini Moon Золота 100 см (St8118P11Gold19955949). Лампа стельова. Mini Moon. від Step Into Design. відіграє надзвичайно важливу роль в оформленні інтер'єрів, вносячи відповідне світло і впливаючи на атмосферу приміщень. Вона є не лише джерелом освітлення, але й ключовим декоративним елементом, який може підкреслити стиль і характер кожного інтер'єру. Обираючи цю модель, варто звернути увагу на різноманітні аспекти, такі як стиль, матеріал виготовлення, потужність, світлову ефективність та енергозбереження. Mini Moon. це відмінний приклад елегантного і...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Step into design |
| Висота | 40см мм |
| Глибина | 28см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 12 |
| Кількість джерел світла | 11 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 3W Вт |
| Матеріал | Метал, Скло |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний, мінімалістичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 100см мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 13 372 ₴

