Підлогова лампа Jupiter Classic II 207aCLP з абажуром

- В наявності
- Код: 12445166
20 288 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Jupiter Classic II 207aCLP. Торшер. Jupiter Classic II 207aCLP. є ключовим елементом оформлення інтер'єру, який не тільки освітлює простір, але й надає йому характеру та стилю. Її класична форма ідеально впишеться як в сучасні, так і в традиційні інтер'єри. Виготовлена з латуні, вона випромінює міцність і надійність, що робить її відмінним вибором на багато років. Модель доступна в помаранчевому кольорі, що надає їй теплого і затишного характеру. Ключові характеристики лампи Jupiter Classic II 207aCLP. Ця лампа поєднує елегантність з практичністю. Застосований...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jupiter |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 155cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 40 |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Класичний |
| Тип | З абажуром |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 40cm мм |
- Ціна: 20 288 ₴

