Підвісний світильник TK Lighting Piano Black 10

- В наявності
- Код: 169128099
17 073 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
TK-Lighting 10114 PIANO BLACK LAMPA WISZĄCA 10. TK-Lighting. Матеріал виг. каркаса: Метал + пластик. Колір каркаса: Чорний. Матеріал виг. абажура: Метал. Колір абажура: Чорний. Кількість джерел світла: 10. Джерело світла: G9 MAX 8W. Живлення: 230V. Довжина (мм): 350. Ширина (мм): 350. Висота (мм): 1400. Код виробника: 10114. Бренд: TK-Lighting. Тип: СВІТИЛЬНИКИ, ЛАМПИ ВИСІННЯ, СПОТЛАЙТ, НОВИНКИ. Виконання каркаса: Лакована сталь, Провід, Пластик. Колір каркаса: Чорний. Кількість джерел світла: 10. Джерело світла: G9 MAX 8W. Колір світла: Залежно від використаної лампочки...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TK Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 140cm мм |
| Глибина | 35cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 35 |
| Кількість джерел світла | 10 джерел |
| Максимальна потужність лампи | 8W Вт |
| Матеріал | Сталь, пластик |
| Мoдель | Piano |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Гламур |
| Тип | Підвісні світильники |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 35cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 17 073 ₴





