Плафон Sollux Skala 70 білий SL.0811

- В наявності
- Код: 100914407
16 718 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Плафон SKALA 70 білий. Мінімалістичний плафон Skala. Поєднайте класику з сучасністю, обираючи для свого житла плафон SKALA. Це ідеальне рішення для прихильників мінімалізму, які цінують простоту форми та найвищу якість виконання. Мінімалістичний плафон SKALA - це виконання мрій про універсальні рішення, які далі інтригують і приваблюють погляди. Індустріальна сталь поєднана зі склом та текстильним абажуром, завдяки чому плафон стане нестандартним доповненням до більшості інтер'єрів. Запросіть його також до себе! Підходить до вашого інтер'єру Нехай...
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 20cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 70cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 20 |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Максимальна потужність лампи | 60W Вт |
| Марка | Sollux Lighting |
| Матеріал | Сталь, Скло, Тканина |
| Мoдель | SL.0811 |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Столова, Кухня, Вітальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Плафоны |
| Ширина | 70cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 16 718 ₴



