Підвісний світильник Azzardo Rego 3 Line 39573P

- Немає в наявності
- Код: 59697576
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Azzardo Rego 3 Line (39573P). Технічні дані: Матеріал виготовлення: метал, алюміній, скло. Розміри: висота 120см, ширина 100см. Колір: прозорий, хром. Тип джерела світла: G9 3x40W. Напруга: 230V. Стійкість до проникнення твердих тіл і вологи IP: 20. Лампочки в комплекті: так. Додаткова інформація: є можливість регулювання висоти лампи
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120cm мм |
| Глибина | 100cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 23 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Столова, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 100cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 9 999 ₴







