Підвісний світильник AZZARDO SYBILLA 7 PENDANT DEL-8389-7P

- В наявності
- Код: 59697584
13 844 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампа підвісна SYBILLA 10 AZ2100 – Azzardo. Лампа підвісна Sybilla 7 AZ2100 поєднує естетику з комфортом використання та функціональністю. Відомий бренд Azzardo пропонує нам затишне та сучасне освітлення, виготовлене з найвищої якості матеріалів. Це пропозиція для людей, які шукають сучасні та дизайнерські рішення для свого дому. Серія SYBILLA у своїй пропозиції має підвісні лампи, підлогові лампи та настільні лампи. Виготовлені з високоякісної сталі, пофарбованої порошковим способом, в кількох кольорових варіантах. Використано в них патрон G9, який дозволяє нам на...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120cm мм |
| Глибина | 120cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 27 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 7 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 25W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Столова, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 82cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 13 844 ₴



