Підвісний світильник Zumaline Molekułowa Omi скло білий/чорний

- В наявності
- Код: 167017542
16 390 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Zumaline Molekułowa Omi 1192 Скло Білий Чорний. Модель. Zumaline Molekułowa Omi 1192. це унікальна стельова лампа, яка поєднує в собі сучасний дизайн та функціональність. Завдяки використанню високоякісних матеріалів, таких як. метал. і. скло. , ця лампа не тільки забезпечує світло, але й стає стильним елементом декору в кожному приміщенні. Ідеально підійде для. кухні. ,. вітальні. чи. спальні. , створюючи приємну атмосферу та підкреслюючи характер інтер'єру. Енергоефективність та ефективність енергоспоживання. Однією з ключових переваг лампи. Omi 1192. є її...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zuma Line |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 100cm мм |
| Глибина | 30cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 100 |
| Кількість джерел світла | 8 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40W, 5W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Omi |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 30cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 16 390 ₴




