Підвісний світильник Eglo Pinto 3XE27/16W/230V 99286

- Немає в наявності
- Код: 100382337
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Eglo 99286 Pinto Textil 3Xe27/16W/230V. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, додаючи як функціональності, так і стилю. Завдяки різноманітним візерункам і технологіям, люстри можуть використовуватися в майже кожному приміщенні, від вітальні до спальні чи кухні. Одним з таких продуктів є Eglo 99286 Pinto Textil 3Xe27/16W/230V, який поєднує сучасний дизайн з високою ефективністю. Параметри світла і джерела освітлення. Люстра Eglo 99286 Pinto Textil оснащена трьома джерелами світла типу E27, що забезпечує рівномірний розподіл світла в усьому...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 110cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 12 |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 16W Вт |
| Марка | Eglo |
| Матеріал | Сталь |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 120cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 9 999 ₴

