Підвісний світильник Kichler Everly скляний скандинавський коричневий

- В наявності
- Код: 94351765
15 117 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Kichler Lampa Wisząca Kl/Everly/P/M Oz Elstead Szklana Skандинaвська Zwis Łezка Brąз Прозорий. Лампи стельові є невід'ємним елементом кожного інтер'єру, забезпечуючи не лише освітлення, але й впливаючи на стиль приміщення. Вибір відповідної стельової лампи може додати елегантності, сучасності або затишку різним просторам, від вітальні до ресторану. Сьогодні зосередимося на винятковій пропозиції бренду Kichler. Параметри світла. Лампа підвісна Kichler з серії Everly оснащена. одним джерелом світла., що робить її ідеальною для створення точкового освітлення в...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kichler |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 41,5cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 35 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний, гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 35cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 15 117 ₴






