Підвісний світильник Milagro Saturno LED золота ML8865

- В наявності
- Код: 148188429
15 747 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Milagro Сучасна лампа Led золота коло Saturno (ML8865). Стельові лампи відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, будучи не лише джерелом світла, але й важливим декоративним елементом. Правильно підібрані стельові лампи можуть повністю змінити характер приміщення, надаючи йому елегантності та стилю. Однією з унікальних моделей, яка ідеально вписується в сучасні інтер'єрні тренди, є. Milagro Сучасна лампа Led золота коло Saturno (ML8865). Параметри світла. Milagro Сучасна лампа Led золота коло Saturno. характеризується ефективним джерелом світла, що досягає потужності...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Milagro |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 4000К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 100см мм |
| Глибина | 120см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 120 |
| Додаткова інформація | З регулюванням яскравості |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня, Ванна |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 120см мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 15 747 ₴






