Кінкет Maytoni Coil Mod124WL-L6CH3K

- В наявності
- Код: 150743779
14 474 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Стійковий світильник LED хром скляний кришталевий гламур 3000K Maytoni. Кришталевий настінний світильник Coil Maytoni MOD124WL-L6CH3K - елегантний і сучасний додаток до будь-якого інтер'єру, що поєднує унікальну естетику з інноваційною технологією освітлення. Виготовлений з поєднання високоякісного металу та скла, світильник вирізняється хромованим кольором, який чудово поєднується з сучасними аранжуваннями, підкреслюючи їх стиль та естетику. Прозорі кришталеві елементи надають йому неповторного блиску та розкішного характеру, що робить його ідеальним вибором для людей, які цінують елегантність. У центрі...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 3300К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 23,5см мм |
| Глибина | 15см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 12 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Матеріал | Метал, Скло |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний, гламур |
| Тип | Бра |
| Колір | Прозорий |
| Цоколь | G13 |
| Ширина | 12 см мм |
- Ціна: 14 474 ₴




