Бра Elstead Gotham QZ-GOTHAM1-BB

- В наявності
- Код: 150743689
15 288 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампи Elstead Lighting Лампа Gotham Elstead-Lighting Qz-Gotham1-Bb (Qzgotham1Bb). Настінні лампи відіграють ключову роль в оформленні інтер'єрів, поєднуючи функціональність з естетикою. Правильно підібрані бра можуть надати приміщенням унікальний характер, створюючи затишну та комфортну атмосферу. Обираючи лампи, варто звернути увагу на їх тип, матеріали виготовлення, джерела світла та інші параметри, які допоможуть у створенні бажаного інтер'єру. Опис продукту. Однією з моделей, яка заслуговує на увагу, є бра Gotham від Quoizel. Цей абажурний продукт поєднує в собі елегантність та...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quoizel |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 33 см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 33 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Матеріал | Сталь, Скло, Тканина |
| Мoдель | Gotham |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Бра |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 26 см мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 15 288 ₴

