Підвісний світильник Kaspa Stilla 11160102

- В наявності
- Код: 160450535
12 125 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Kaspa Żирaндол Stilla 11160102. У сучасному світі освітлення інтер'єрів відіграє ключову роль у формуванні атмосфери та дизайну наших домів. Люстри. є не лише функціональним елементом обладнання, але й виразом стилю та естетики. Один з унікальних моделей, який чудово відповідає цим потребам, це. Kaspa Żирaндол Stilla 11160102. Потужність та ефективність освітлення. Люстра. Kaspa Żирaндол Stilla 11160102. характеризується можливістю використання лампочки з максимальною потужністю 25W, що дозволяє досягти відповідного рівня освітлення в приміщенні. Люстра...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kaspa |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 155cm мм |
| Глибина | 30cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 30 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 25W Вт |
| Матеріал | Метал, Скло |
| Мoдель | STILLA |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 30cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 12 125 ₴





