Плафон Azzardo Marcello Az5082 LED 60W чорний

- В наявності
- Код: 148377475
14 028 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Azzardo Lampa Sufitowa Marcello Az5082 Led 60W Okrągła Czarna. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, поєднуючи функціональність та естетику. Ідеально підходять для різних приміщень, пропонуючи широкий спектр можливостей для оформлення. Люстра. Azzardo Marcello. - це відмінний вибір для тих, хто цінує мінімалістичний стиль та високу якість виконання. Параметри освітлення. Люстра. Marcello. оснащена одним джерелом світла LED потужністю до 60W. Завдяки цьому вона здатна освітлювати навіть більші приміщення, забезпечуючи відповідне...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Колір | Чорний |
| Цоколь | G13 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 80cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 60cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампи | 60W Вт |
| Матеріал | Сталь, Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Мінімалістичний |
| Тип | Стельові |
| Колірна температура | 4000K, 3000K, 6500K |
| Ширина | 60cm мм |
| Енергетичний клас | G |
- Ціна: 14 028 ₴

