Кінкет Azzardo Dali Az5247 LED 1x24W 3000K золотий

- В наявності
- Код: 150744456
14 028 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Azzardo Dali AZ5247 Kinkiet Lampa Ścienna 1X24W LED 3000K Золотий. Настінні лампи відіграють ключову роль у формуванні атмосфери інтер'єрів, поєднуючи функціональність з естетикою. Модель Azzardo Dali AZ5247 - це лампа, яка може збагачувати простір, пропонуючи елегантне освітлення та сучасний дизайн. Розгляд технічних і естетичних деталей допоможе зробити обдуманий вибір. Тип і матеріал лампи Azzardo Dali AZ5247 - стильний світильник з мінімалістичним виглядом, виготовлений з алюмінію. Золоте оздоблення лампи робить її легкою для вписування в різноманітні...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 42см мм |
| Глибина | 10см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 10 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Матеріал | Алюміній |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Мінімалістичний |
| Тип | Кріплення |
| Колір | Золотий |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 4 см мм |
| Енергетичний клас | G |
- Ціна: 14 028 ₴

