Підвісний світильник Eglo Arnhem 3XE27 білий/коричневий 43402

- Немає в наявності
- Код: 99358702
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
EGLO ARNHEM 3XE27 БІЛИЙ/КОРИЧНЕВИЙ (43402). Люстри - це ключовий елемент оформлення інтер'єру, який впливає на настрій і функціональність приміщення. Їх різноманітність дозволяє підібрати до будь-якого стилю і простору, від сучасних віталень до затишних спалень. Одним з унікальних продуктів у цій категорії є EGLO ARNHEM 3XE27 БІЛИЙ/КОРИЧНЕВИЙ. Ефективність і світлові параметри. Ця люстра підтримує три джерела світла з максимальною потужністю 40W кожне, що забезпечує належне освітлення навіть більших просторів. Завдяки використанню ламп з різьбленням E27, ви можете...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 110cm мм |
| Глибина | 102cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 24 |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 102cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 9 999 ₴

