Підвісний світильник Jupiter Egida 1794

- В наявності
- Код: 101267786
16 968 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Jupiter KLASYCZNY EGIDA 1794. Люстри є ключовим елементом в кожному інтер'єрі, який не тільки освітлює простір, але й надає характеру приміщенню. В залежності від стилю та функції, вони можуть використовуватися в різних кімнатах, від вітальні до спальні, від кухні до офісу. Завдяки різноманітним візерункам і матеріалам, люстри пропонують широкий вибір, який задовольнить навіть найвимогливіших користувачів. Потужність і ефективність освітлення. Одним з найважливіших аспектів кожної люстри є її потужність і ефективність освітлення. Jupiter KLASYCZNY EGIDA 1794. була...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jupiter |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 100cm мм |
| Глибина | 74cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 100 |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 74cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 16 968 ₴




