Кінкет Luces Exclusivas Leganes для ванної Le42426

- В наявності
- Код: 108071575
14 212 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Стійка для ванної Leganes Le42426 Luces Exclusivas. Стійка для ванної Leganes Le42426 Luces Exclusivas — це сучасне освітлення, яке ідеально поєднується з будь-яким інтер'єром. Виробник: Luces Exclusivas. Назва: LEGANES. Символ: LE42426. Параметри. діаметр (мм): висота (мм): 75. ширина (мм): 510. глибина (мм): 98. кількість джерел / тип патрона: LED інтегр. макс. потужність джерела: 20 W. напруга: 230 V. джерело в комплекті: LED 20 W, 1906 lm, 3000K. колір лампи: хром. матеріал: алюміній/акрил. IP: 44. Чому варто обрати нашу лампу? Виготовлена з найвищої якості матеріалів...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Luces Exclusivas |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 20W Вт |
| Матеріал | Акрил |
| Поміщення | Ванна |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Кріплення |
| Ширина | 51cm мм |
- Ціна: 14 212 ₴

