Плафон Kaspa Alur кулеподібний з золотою підставкою 10729105

- В наявності
- Код: 89508917
14 658 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Плафон ALUR 1 10729105 - Kaspa. Плафон ALUR 1 10729105. це поєднання нестандартного дизайну з надзвичайною увагою до деталей. Польський виробник. Kaspa. пропонує цікаве та оригінальне оформлення, ідеальне виконання з найкращою якістю. Мінімалістична форма із золотими елементами легко впишеться в будь-яку обстановку, вражаючи чудовим освітленням. Гарно розсіяне світло, що виходить через світлу оболонку, підкреслить неймовірно приємну та атмосферну обстановку в інтер'єрі. Плафон. Alur. ідеально підійде для офісу, спальні чи вітальні. Чудові моделі...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kaspa |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 33cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 33 |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампи | 25W Вт |
| Марка | Kaspa |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | ALUR 1 |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стан | Нове |
| Стиль | Етно, Англійська |
| Тип | Плафоны |
| Колір | Золотий |
| Ширина | 30cm мм |
- Ціна: 14 658 ₴




