Бра Step Into Design Marmurowa Muro LED 14W 3000K білий мідь ST3426AGBCE

- В наявності
- Код: 185710491
14 684 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Мармурова настінна лампа MURO ST-3426-AGB-CE LED 14W 3000K біла латунь в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у Вашому домі. Освітлення з легкістю впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю, а її універсальна форма зробить так, що її світло створить комфортну і затишну атмосферу, що сприяє зустрічам з друзями, а також розслабить після дня, проведеного поза домом, у спокійні вечори з близькими. Модель Muro виготовлена з практичних і...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Step into design |
| Висота | 65 см мм |
| Глибина | 8 см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 12 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Гламур |
| Тип | Бра |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 12 см мм |
- Ціна: 14 684 ₴






