Підвісний світильник Argon Monzano 1824

- В наявності
- Код: 152204645
18 543 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Argon Lampa Wisząча Monzano 1824. Люстри - це невід'ємний елемент кожного інтер'єру, який виконує ключову роль в освітленні простору. Завдяки їм ми можемо насолоджуватися відповідним світлом у різних приміщеннях, таких як кухня, вітальня чи спальня. Argon Lampa Wisząча Monzano 1824 - це відмінний вибір для тих, хто цінує елегантність і функціональність. Унікальні світлові параметри. Лампа Monzano 1824 оснащена чотирма джерелами світла, що забезпечує оптимальне освітлення навіть великих просторів. Кожне з цих джерел може мати максимальну потужність 15W. Завдяки застосуванню...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Argon |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 140cm мм |
| Глибина | 36cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 36 |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 15W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Monzano |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 36cm мм |
| Енергетичний клас | G |
- Ціна: 18 543 ₴



