Плафон Quintiesse Somerset QN-SOMERSET-F-O-HB

- В наявності
- Код: 140036411
16 141 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Quintiesse Plafon SOMERSET QN-SOMERSET-F-O-HB. Plafon SOMERSET. od. Quintiesse. це відмінне поєднання сучасного дизайну та функціональності. Люстри, такі як ця модель, відіграють ключову роль в оформленні інтер'єрів, впливаючи на атмосферу та комфорт щоденного використання. Завдяки елегантному вигляду та високій якості виконання, plafon SOMERSET може стати центральною точкою в кожній кухні, підкреслюючи її стиль і характер. Енергоефективність та клас енергоефективності. Plafon SOMERSET. сумісний з. енергоощадними джерелами світла, в тому числі популярними...
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 31,8cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 32 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампи | 60W Вт |
| Марка | Quintiesse |
| Матеріал | Сталь, Скло |
| Мoдель | Somerset |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові світильники |
| Ширина | 28cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 16 141 ₴




