Плафон Shilo Hiate LED 2x11W 3000K 22,1W 2970LM чорний 1816

- Немає в наявності
- Код: 111217936
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Shilo plafon LED Hiate Line 2x(11W 1485lm 3000K) 22,1W 2970lm чорний 1816. Люстра. Hiate. це відмінний вибір для тих, хто шукає. сучасне. і. функціональне освітлення. для свого інтер'єру. Розроблена брендом. Shilo. , ця унікальна люстра поєднує в собі елегантний дизайн та. енергоефективні рішення. , які роблять її ідеальним доповненням як для кухні, так і для інших приміщень. Завдяки своїй універсальності, ця лампа чудово підходить для різних оформлень, додаючи стилю та атмосфери в кожному домі. Ефективність та економія енергії. Плафон. Hiate...
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Shilo |
| Висота | 2,3см мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 180см мм |
| Додаткова інформація | З лампою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 2 джерела |
| Максимальна потужність лампи | 11W Вт |
| Матеріал | Алюміній |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові світильники |
| Колірна температура | 3000K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 180см мм |
- Ціна: 9 999 ₴

