Плафон Lucide Unar LED Fi80 79185/80/31

- В наявності
- Код: 153525485
16 009 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Lucide Unar 79185/80/31 Лампа стельова Fi80 Led. Стельові лампи є невід'ємним елементом кожного інтер'єру, виконуючи не лише освітлювальну, але й декоративну функцію. Вибір відповідної стельової лампи може значно вплинути на атмосферу та функціональність приміщення. Одним з унікальних продуктів у цій категорії є. Lucide Unar 79185/80/31 Лампа стельова Fi80 Led. , яка поєднує в собі сучасний дизайн з високою ефективністю освітлення. Ефективність світла та потужність. Ця стельова лампа пропонує. чудову ефективність світла. , завдяки використанню інтегрованого джерела LED потужністю 80W...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lucide |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 65 см мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 80см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 80 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові світильники |
| Колірна температура | 2700K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 80см мм |
| Енергетичний клас | G |
- Ціна: 16 009 ₴

