Підвісна люстра Sigma Sopel Grand 10 чорний/золотий 33399

- В наявності
- Код: 131728880
17 164 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
SIGMA LAMPA WISZĄCA SOPEL GRAND 10 CZARNY ZŁOTY 33399. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, пропонуючи різноманітні можливості застосування в різних приміщеннях. Як на кухні, так і в вітальні чи спальні, правильно підібрана люстра може повністю змінити характер інтер'єру, додаючи йому елегантності та стилю. Потужність та ефективність освітлення. SIGMA LAMPA WISZĄCA SOPEL GRAND 10 CZARNY ZŁOTY 33399. це модель, яка чудово підійде для будь-якого простору завдяки своїй ефективності освітлення. Люстра використовує 10 джерел світла типу. GU10. , з максимальною потужністю...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 90cm мм |
| Глибина | 19cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 19 |
| Кількість джерел світла | 10 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 4W Вт |
| Марка | Sigma |
| Матеріал | Сталь |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | GU10 |
| Ширина | 70cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 17 164 ₴









