Підвісний світильник Markslojd Sencillo 108261

- В наявності
- Код: 119191690
13 700 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
108261 Sencillo Лампа підвісна Markslojd Новинка. Стельові світильники відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, впливаючи на атмосферу і функціональність приміщень. Вибір відповідного стельового світильника може значно вплинути на комфорт використання різних просторів. Сьогодні представляємо сучасне рішення від відомого виробника. Markslojd. – підвісна лампа 108261 Sencillo, яка поєднує в собі стиль, функціональність і ефективність. Параметри світла і ефективність. Підвісна лампа. Sencillo 108261. оснащена трьома джерелами світла, що забезпечує рівномірне освітлення приміщення. Кожне...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Markslojd |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 35,5cm мм |
| Глибина | 5cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 35 |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 75cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 13 700 ₴


