Підвісний світильник Kaspa Avia 10417115

- В наявності
- Код: 61461630
14 068 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Kaspa Avia 10417115. Люстри є надзвичайно важливим елементом кожного інтер'єру, виконуючи не лише освітлювальну, але й декоративну функцію. Залежно від стилю, в якому ми облаштовуємо нашу квартиру, можемо обирати з різних моделей люстр. Одним з цікавих виборів на ринку є. Kaspa Avia 10417115. , яка ідеально поєднує сучасний дизайн з високою якістю виконання. Світлові параметри. Kaspa Avia 10417115. це підвісна лампа, яка пропонує одне джерело світла з максимальною потужністю 60W. Завдяки використанню. патрона E27. , ми можемо користуватися різними видами лампочок,...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kaspa |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 193cm мм |
| Глибина | 30cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 30 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | AVIA M |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Індустріальний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 300cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 14 068 ₴









