Підвісний світильник Sollux Urano 60 чорний SL.0784

- В наявності
- Код: 91517857
21 312 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Sollux Люстра URANO 60 чорна. Стельові лампи відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, виконуючи як практичну, так і декоративну функцію. Вибір відповідної стельової лампи може повністю змінити вигляд вашого приміщення, а також вплинути на атмосферу в домі. Одним з унікальних продуктів у цій категорії є. Sollux Люстра URANO 60 чорна., яка завдяки своїм характеристикам чудово підійде для різних інтер'єрів, надаючи їм сучасного характеру. Ефективність і параметри світла. Люстра. Sollux URANO 60. оснащена. 8 джерелами світла., що гарантує...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 110cm мм |
| Глибина | 60cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Додаткова інформація | З регулюванням яскравості |
| Кількість джерел світла | 8 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Марка | Sollux Lighting |
| Матеріал | Сталь, Тканина |
| Мoдель | Urano |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Столова, Кухня, Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 600cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 21 312 ₴




