Підвісний світильник Maytoni Misterio Mod379PL-L6B2.7K

- В наявності
- Код: 182476512
16 246 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
MAYTONI Лампа підвісна Misterio 2700K 6W MOD379PL-L6B2.7K. MAYTONI. MAYTONI Misterio 6W 2700K підвісна атм елегантна атм р о ал сф MA MOD379PL-L6B Лампа підвісна LED 2.7K ds av sp mini ал сф пр сп i ck des. Завдяки елегантному, пр якісному з металу і скла та скромному пр є ідеальним вибором для сучасних va, їдальні, для pr pr pr nt stor lav ості і пара тех Споживана потужність: 6 W бал ва eg in zd et LED Світловий потік: 650 lm – ефективне освітлення для i більших ості va світла: 2700 K (теплий білий) – ідеальна для ck em va axa атм сф : An – ad so in освітлення до власних потреб Кут so rev...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 26cm мм |
| Глибина | 18cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 18 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | E |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 6W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Столова |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 2700K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 18cm мм |
- Ціна: 16 246 ₴






