Плафон Trio Winona 670810607

- В наявності
- Код: 113981535
16 286 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Плафон Trio Winona 670810607. Плафон Trio Winona 670810607 ідеально підходить для тих, хто цінує високу якість і стиль. Виробник: Trio. Назва: WINONA. Символ: 670810607. Параметри. діаметр (мм): висота (мм): 115. ширина (мм): 780. глибина (мм): 600. кількість джерел: 1. тип патрона: LED інтегрований. макс потужність джерела: 28 W. напруга: 230 V. джерело в комплекті: LED 28 W, 3200 lm, 2700 - 6500 K. колір: нікель. матеріал: метал. IP: 20. Чому варто обрати нашу лампу? Виконана з найвищої якості матеріалів. Сучасний дизайн, який підходить до будь-якого інтер'єру. Легка установка і...
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | TRIO LIGHTING |
| Висота | 11,5cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 60cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 10W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові світильники |
| Колірна температура | 2700K, 6500K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 78cm мм |
| Енергетичний клас | F |
- Ціна: 16 286 ₴





