Кінкет Feiss Drawing Room 2Lt ELFE_DRAWINGRM2_B

- В наявності
- Код: 43862359
18 883 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Подвійний світильник FE-DRAWING-ROOM2-B над комодом коричневий. короткий заголовок: Подвійний світильник FE-DRAWING-ROOM2-B над комодом коричневий. Вага [кг]: 3,95. Колір: коричневий, білий. Матеріал: метал, скло. Висота [см]: 27,9. Ширина [см]: 40,6. Довжина [см]: 13,3. Регулювання висоти: Немає. Регулювання кута світла: Немає. Кількість лампочок у лампі: 2. Джерело світла в комплекті: Немає. Тип лампочки | патрон: E27. Максимальна потужність лампочки [Вт]: 50W (разом 100W). Напруга живлення: 230V. Клас енергетичної ефективності: A. Можливість затемнення: Немає. Диммер у комплекті: Немає. Вилка: немає. Вимикач: Немає - настінний...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feiss |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 27,9см мм |
| Глибина | 23см мм |
| Додаткова інформація | З регулюванням яскравості |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 2 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 100W Вт |
| Марка | Feiss |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний, Класичний |
| Тип | Бра |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 40,6см мм |
- Ціна: 18 883 ₴

