Підвісний світильник Kichler Luella 3P мідь чорна KLLUELL3PBKB

- В наявності
- Код: 170942127
18 477 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Підвісна лампа чорна мідна кругла 40 см регульована для вітальні Kichler. Підвісна лампа Luella з 3 джерелами світла в чорному та мідному виконанні поєднує ніжну елегантність з графічною формою. Три руки та циліндричний абажур створюють впорядковану та ефектну композицію. Ідеально підходить для їдальні або сучасних віталень. Технічні параметри. код виробника: KL-LUELLA-3P-BKB. Колекція: LUELLA. Матеріал: сталь. Код EAN: 5024005012313. Колір: чорний / мідний. Кількість світлових точок: 3. Джерело світла: E14. Максимальна потужність лампочки: 40W. Лампочка: лампочки в комплекті немає. Висота в см: 114.4-23...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kichler |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 27,5 см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 21 |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Винтаж, Ретро |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 45,5 см мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 18 477 ₴






