Кінкет Elstead Bowtie 2XG9 3W 3000K IP44 чорний/білий BOWTIE2MB

- В наявності
- Код: 165978833
12 558 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Двосторонній настінний світильник матовий чорний скляний білий абажур IP44 Elstead. Сучасний, двосторонній світильник Bowtie в кольорі матового чорного ідеально підходить для використання над дзеркалом у ванній кімнаті завдяки ступеню вологозахисту IP44. Корпус виготовлений зі сталі і має абажури з матового скла. У цій колекції ламп ви знайдете як світильники, так і невеликий плафон в тому ж мінімалістичному стилі. Технічні параметри: Бренд: Elstead. код виробника: BOWTIE-2-MB. Колекція: Bowtie. Матеріал: сталь / опалове скло. Колір: матовий чорний. Кількість світлових точок: 2. Джерело світла: G9...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 10,2см мм |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 2 джерела |
| Матеріал | Сталь |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Ванна |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Бра |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 33,7 см мм |
- Ціна: 12 558 ₴




