Плафон Thoro Rio 78 білий LED 4000K TH.131

- В наявності
- Код: 108352449
18 988 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Плафон Rio 78 4000K білий. Коло винайдене заново. Для тих, хто цінує креативність і нестандартний дизайн Rio є легким, а водночас з характером. Дрифтуючи в повітрі у формі світлових кіл. Її модний дизайн, універсальність і функціональність роблять її популярною серед архітекторів і дизайнерів інтер'єрів. Ви також можете запросити Rio до себе. Цікава форма лампи у вигляді кола заповнена інтегрованим модулем LED, виготовленим в Польщі. Він дає багато світла, яке чудово передає кольори...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sollux |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 12,5cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 78cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 78 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 50W Вт |
| Марка | Sollux |
| Матеріал | Сталь, Метал |
| Мoдель | Rio |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Столова, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Плафоны |
| Колірна температура | 4000K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 78cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 18 988 ₴



