Підвісний світильник Maxlight Monaco P0259

- В наявності
- Код: 55994394
20 944 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Maxlight Monaco Лампа Підвісна Хром P0259. Технічні дані: Основний колір: Хром. Матеріал: Метал, Скло. Висота: 150см. Діаметр: 42см. Тип джерела світла: G9. Кількість джерел світла: 9. Максимальна потужність джерела: 40W. Напруга живлення [вольт]: 220-240V. Висота абажура: 28см. Ступінь захисту IP: IP20
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maxlight |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150cm мм |
| Глибина | 42cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 42 |
| Кількість джерел світла | 9 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний, гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 42cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 20 944 ₴


