Підвісна лампа Orlicki Design Stanza Cromo M Stanzacromom

- В наявності
- Код: 89459014
17 296 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Orlicki Design Stanza Cromo M Stanzacromom Люстра. 4 точечная - це пропозиція, яка поєднує вишуканість з естетикою. Незважаючи на свою традиційну форму, в ній видно нотку сучасної простоти. Чудово підходить як для вільних, так і класичних інтер'єрів. Специфікація: Матеріал: Метал, Тканина Колір: Кремовий Обробка: Хром Джерело світла: E27 Кількість джерел світла: 4 Містить джерело світла: Ні Висота (см): 123 Ширина / Діаметр (см): 55 Напруга: ~230V Макс. потужність: 60W Регулювання кута світла: Ні Регулювання...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Orlicki Design |
| Висота | 123cm мм |
| Глибина | 55cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 55 |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Матеріал | Метал, Тканина |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Столова, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 55cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 17 296 ₴



