Плафон Quintessentiale Hadrian олійований бронзовий QN-HADRIAN-FS-OZ-CLEAR

- В наявності
- Код: 111311321
18 857 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Плафон Quintessentiale Hadrian олійований бронзовий. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, забезпечуючи не лише функціональне світло, але й будучи декоративним елементом. Вибір відповідної люстри може суттєво вплинути на атмосферу і стиль приміщення. Тому варто звернути увагу на плафон Quintessentiale Hadrian, який поєднує в собі сучасний дизайн і високу функціональність. Технічні параметри. Люстра. Quintessentiale Hadrian. характеризується високою якістю виконання та ефективністю освітлення. Має два джерела світла, які...
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Коричневий |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Quintiesse |
| Висота | 11,7 см мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 2 джерела |
| Максимальна потужність лампи | 40W Вт |
| Матеріал | Сталь, Скло |
| Мoдель | Hadrian |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Ванна |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Плафоны |
| Ширина | 30,5 см мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 18 857 ₴

