Підвісна лампа Zuma Line Amedeo золота 17106631Gdcl 3064024498

- В наявності
- Код: 145534410
20 983 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Zuma Line 17106631Gdcl Amedeo Лампа підвісна Золота. Лампа підвісна. Amedeo. від. Zuma Line. це елегантне і функціональне рішення, яке чудово вписується в різноманітні стилі оформлення інтер'єрів. Її. золотий колір. та. прозорі елементи. надають їй розкішний характер, а також стає стильним декоративним акцентом у кожному приміщенні. Завдяки відповідному добору матеріалів, таких як. метал. і. скло. , лампа не тільки освітлює простір, але й приваблює погляд своїм унікальним дизайном. Ключові характеристики лампи підвісної Amedeo. Однією з найважливіших переваг лампи...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zuma Line |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Золотий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 118cm мм |
| Глибина | 48cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 120 |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 10W Вт |
| Матеріал | Метал, Скло |
| Мoдель | AMEDEO |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 50cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 20 983 ₴


