Плафон Elstead HK/3301Oz

- В наявності
- Код: 26901622
19 461 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Elstead HK/3301Oz. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів. Завдяки ним ми можемо створити відповідну атмосферу в кожному приміщенні, від вітальні до спальні. Вибір відповідної люстри впливає не тільки на функціональність освітлення, але й на естетику інтер'єру. Одним з продуктів, який ідеально поєднує ці характеристики, є Elstead HK/3301Oz. Світлова ефективність. Одним з найважливіших аспектів при виборі люстри є її світлова ефективність. Elstead HK/3301Oz. оснащена трьома джерелами світла, що дозволяє рівномірно та ефективно освітлювати все...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Колір | Коричневий |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 14cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 41cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 14 |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампи | 60W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний, Класичний |
| Тип | Стельові |
| Ширина | 19cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 19 461 ₴

