Бра Kaspa Coco скляна куля декоративна 21070105

- В наявності
- Код: 129868336
17 191 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Стійкові світильники. Стійкові світильники. це не тільки елементи освітлення, але й ключові аксесуари, які можуть значно вплинути на атмосферу у вашому інтер'єрі. Сучасні оформлення ставлять на естетику та функціональність, а сучасні освітлення з колекції. COCO. чудово вписуються в ці вимоги. Завдяки своєму унікальному дизайну, ці світильники стають відмінним доповненням кожного приміщення, вносячи в нього. тепло. і. стиль. Сучасний дизайн і функціональність. Освітлення з серії. COCO. поєднують у собі сучасний стиль з позачасовою елегантністю. Їх унікальний проект оснований на...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kaspa |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 50cm мм |
| Глибина | 22cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 15 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Марка | Kaspa |
| Матеріал | Метал, Скло, Тканина |
| Мoдель | COCO |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Бра |
| Колір | Прозорий |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 15cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 17 191 ₴



