Плафон LUCES EXCLUSIVAS AZUL LE41335

- В наявності
- Код: 107934783
16 613 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
LUCES EXCLUSIVAS AZUL Люстра (LE41335). Люстри є важливим елементом кожного інтер'єру, виконуючи не лише освітлювальну, але й декоративну функцію. Завдяки ним можна створити відповідну атмосферу в приміщенні та підкреслити його стиль. Серед широкого асортименту цього типу продукції, на особливу увагу заслуговує. LUCES EXCLUSIVAS AZUL Люстра (LE41335). , яка поєднує в собі сучасний дизайн і функціональність. Світлові параметри. Люстра. AZUL. це відмінне джерело світла, яке ідеально підійде для вітальні. Має одне. джерело світла. , яке...
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Бежевий |
| Цоколь | G13 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Luces Exclusivas |
| Висота | 14cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 14 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові |
| Колірна температура | 3300K |
| Ширина | 51cm мм |
| Енергетичний клас | G |
- Ціна: 16 613 ₴

