Плафон Italux Giulia LED 50W 3000K золотий 5304850Rcgd3

- В наявності
- Код: 89510295
18 451 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Italux Plafon Giulia Led 50W 3000K Золотий. Люстри є ключовим елементом кожного інтер'єру, що впливає на атмосферу і функціональність простору. Вибираючи відповідну люстру, ми можемо не лише забезпечити належне освітлення, але й підкреслити стиль і характер приміщення. Серед багатьох доступних на ринку продуктів, plafon Italux Giulia LED. вирізняється унікальним дизайном і передовими технічними параметрами. Світлові параметри. Plafon Italux Giulia LED. пропонує відмінні світлові параметри, які задовольнять навіть найвимогливіших користувачів. Завдяки потужності 50W...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITALUX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 60cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 9 |
| Додаткова інформація | З лампою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампи | 50W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Giulia |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові світильники |
| Колір | Золотий |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 600cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 18 451 ₴


