Підвісна лампа Cosmolight Stockholm 6Xe14 золото/білий P06636Bk Au

- В наявності
- Код: 92446804
16 666 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Cosmolight Люстра Stockholm 6Xe14 Золотий P06636Bk Au. Стельові лампи є невід'ємним елементом кожного інтер'єру, виконуючи не лише освітлювальну, але й декоративну функцію. Вибір відповідної стельової лампи може суттєво вплинути на атмосферу і стиль приміщення. У пропозиції доступно багато різних моделей, які можуть підійти до різних оформлень і приміщень. Однією з таких моделей є люстра Stockholm, яка завдяки своєму сучасному дизайну і функціональності, ідеально відповідає потребам сучасних інтер'єрів. Світлові параметри. Люстра. Stockholm. оснащена...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Cosmolight |
| Висота | 34 см мм |
| Глибина | 35 см мм |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Stockholm |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 71 см мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 16 666 ₴




