Підвісна лампа Cosmolight Cape Town 7Xg9 мідь/білий

- В наявності
- Код: 92446827
16 666 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Cosmolight Люстра Cape Town 7Xg9 Мідь біла. Cosmolight Люстра Cape Town 7Xg9 Мідь біла. це унікальний елемент освітлення, який поєднує в собі сучасний дизайн та функціональність. Ідеально підійде для вітальні, створюючи неповторну атмосферу та впливаючи на естетику інтер'єру. Завдяки ретельно підібраним матеріалам та властивостям, ця люстра не тільки освітить простір, але й стане елегантним декоративним акцентом. Енергоефективність та економія. Один з ключових переваг. Cosmolight Люстра Cape Town. це її. клас енергетичної ефективності A. , що означає,...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Cosmolight |
| Висота | 26cm мм |
| Глибина | 110cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 26 |
| Кількість джерел світла | 7 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 7W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Cape Town |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 26cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 16 666 ₴



