Підвісна лампа Tess Md9203-4-3Bd чорна

- В наявності
- Код: 160436002
20 983 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Md9203-4-3Bd Tess Лампа Підвісна Чорна/Black. Стельові світильники - це ключовий елемент освітлення інтер'єрів, який може повністю змінити характер кожного приміщення. Вони пропонують не лише практичне джерело світла, але й декоративний акцент, який додає стилю та елегантності. Лампа підвісна Tess від Zuma Line є відмінним прикладом того, як сучасний дизайн може поєднуватися з функціональністю. Ефективність освітлення. Md9203-4-3Bd Tess Лампа Підвісна. оснащена 4 джерелами світла, які забезпечують відповідну кількість світла для освітлення різних просторів. Завдяки застосуванню...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zuma Line |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 50cm мм |
| Глибина | 150cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 50 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоефективності | G |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Матеріал | Алюміній |
| Мoдель | Tess |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний, гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 50cm мм |
- Ціна: 20 983 ₴


