Підвісна лампа Maytoni Nebula Mod182Pl-L6B3K чорна мінімалістична Mod182Pll6B3K

- В наявності
- Код: 166827292
18 386 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампа підвісна Ø25см чорна куля скло димчасте Nebula LED 6W Maytoni. Познайомтеся з елегантним і сучасним дизайном підвісної лампи чорної кулі Ø25см з колекції Nebula бренду Maytoni. Цей унікальний продукт поєднує в собі винятковий стиль та практичність, що робить його ідеальним для будь-якого інтер'єру. Абажур виконаний зі скла димчастого надає лампі дизайнерського характеру та тонкого шарму. Завершує все потужна структура з металу, яка гарантує довговічність і надійність на роки. Лампа була спроектована з думкою про забезпечення теплого і затишного освітлення. Завдяки вбудованому джерелу LED о...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 32cm мм |
| Глибина | 25cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 25 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 6W Вт |
| Матеріал | Стекло |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Мінімалізм |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 31cm мм |
| Енергетичний клас | G |
- Ціна: 18 386 ₴


