Підвісна лампа LUCES EXCLUSIVAS SEGUNDO LE42556

- В наявності
- Код: 107935833
16 639 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
LUCES EXCLUSIVAS SEGUNDO Лампа підвісна (LE42556). Стельові світильники відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, виконуючи не лише практичну, але й декоративну функцію. Правильно підібрана стельова лампа може повністю змінити характер приміщення, додаючи йому тепла та елегантності. Одним з таких унікальних продуктів є LUCES EXCLUSIVAS SEGUNDO Лампа підвісна (LE42556), яка чудово вписується в сучасні інтер'єри. Потужність та світлова ефективність LUCES EXCLUSIVAS SEGUNDO характеризуються сучасним дизайном та високою якістю виконання. Лампа має одне джерело світла LED о...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Luces Exclusivas |
| Висота | 38cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 38 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 18W Вт |
| Матеріал | Метал, Скло |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 132cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 16 639 ₴

