Плафон Azzardo Halo Top 60 Wh Az4966

- В наявності
- Код: 150629336
16 653 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Azzardo Lampa Sufitowa Halo Top 60 Wh (Az4966). Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи приміщенням відповідний настрій і функціональність. Завдяки своїй універсальності можуть бути використані в різних кімнатах, від вітальні до спальні чи кухні. Вибір відповідної люстри може суттєво вплинути на комфорт і естетику інтер'єру. Однією з унікальних моделей у цій категорії є Azzardo Lampa Sufitowa Halo Top 60 Wh (Az4966). Параметри світла. Люстра Halo Top 60 WH забезпечує велику ефективність освітлення, випромінюючи світловий потік...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 60cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 67cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 42W Вт |
| Марка | Azzardo |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові |
| Колірна температура | 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 60cm мм |
- Ціна: 16 653 ₴

